Nasze oczy otacza bardzo cienka i delikatna skóra, wymagająca specjalnej pielęgnacji. Aby jej wygląd był promienny, musimy codziennie dbać o odpowiednie nawodnienie całego organizmu - pij wystarczającą ilość wody, stosuj kremy przeciwsłoneczne, które uchronią Cię przed przesuszeniem i zatroszcz się o swoją dietę. Mała ilość tkanki tłuszczowej wokół oczu powoduje silne naprężenie skóry, która z powodu braku wody, przestaje być sprężysta. To dlatego tworzą się zmarszczki pod oczami, które później tak trudno zniwelować.

Poznaj nasze produkty

Genetyczne uwarunkowania zmarszczek pod oczami

Oprócz tego, że skóra wokół oczu jest dość wrażliwa na przesuszenie to dodatkowym czynnikiem wpływającym na pojawiające się zmarszczki pod oczami są kwestie genetyki i uwarunkowań naturalnych. Budowa oczodołu wpływa na stan skóry pod oczami - zagięcia uwidaczniają się szybko, praktycznie niemożliwe jest ich uniknięcie. Dlatego jedyne co możemy zrobić w tym przypadku, to zadbać o skórę, by była w jak najlepszej formie.

Jaki krem na zmarszczki pod oczami wybrać?

Wybierz produkt poprawiający mikrorzeźbę skóry, zwiększający elastyczność partii wokół oczu, przywracający rozciągliwość skóry. Stworzony przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć kosmetologii - z formułami łagodzącymi podrażnienia, ukierunkowanymi na regenerację i przywrócenie skórze napięcia i elastyczności. Takimi produktami są kosmetyki Pharmaceris, Laboteq, Auriga czy Bioliq i Liqpharm. Niektóre produkty z bogatej oferty Ziaja również skutecznie pomogą Wam uporać się ze zmarszczkami i podrażnieniami. Odpowiednio dobrany krem na zmarszczki pod oczami uchroni Was przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych na skórę, takich jak zanieczyszczenia, środowisko, stres, zmęczenie.

Poznaj ofertę najlepszych kremów i serum na zmarszczki pod oczami

Sprawdź