Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Jaki jest modny dywan do salonu?

12 listopada 2020

Salon to bez wątpienia jedno z najważniejszych miejsc w każdym domu. To tutaj każdego dnia rodzina spędza wspólnie czas na rozmowach oraz wypoczynku. Pomieszczenie to powinno zatem być gustownie urządzone. Jaki wybrać modny dywan do salonu?

.

Modne dywany w geometryczne i abstrakcyjne wzory

Pośród wielu modnych dywanów, które idealnie nadają się do każdego nowocześnie urządzonego salonu można wymienić takie, które posiadają piękne geometryczne oraz abstrakcyjne wzory.

Niezwykle oryginalnie na każdej podłodze prezentują się dywany we wzory w kształcie figur takich jak: kwadraty, prostokąty, koła czy sześciokąty.

Dziś w sprzedaży nie brakuje także niezwykle ciekawych dywanów posiadających orientalne wzory w postaci rybich łusek, arabeski czy oktagonu. Niezwykle pięknie prezentują się te wzory, które wyróżniają się jasną barwą na ciemnym tle.

Obecnie wśród najciekawszych propozycji można wymienić dywany w kolorystyce musztardowej żółci, granatu, przybrudzonej czerwieni oraz seledynowej zieleni.

Plecione oraz tkane dywany do salonu

Kolejną, niezwykle ciekawą propozycją bardzo modną w tym sezonie są dywany plecione z węzłów, splotów oraz supłów. W najnowszych kolekcjach niezwykle ważne miejsce zajmują przede wszystkim ręcznie tkane dywany wełniane, jedwabne oraz sznurkowe.

Plecione oraz tkane dywany dzięki swej prostocie oraz dostępności szerokiej palety kolorystycznej można idealnie dopasować do wielu nowocześnie urządzonych wnętrz.

Niezwykle oryginalnie prezentują się fasony w neutralnych barwach oraz o gładkiej powierzchni, które to wręcz idealnie prezentują się we wszystkich naturalnych wnętrzach. Z kolei dywany z klasycznymi zdobieniami orientalnymi doskonale pasują do bardziej eleganckich salonów, a modele w mocnych kolorach, z odstającymi od powierzchni supłami do wnętrz w stylu boho.

Modne dywany w kolorach przyrody oraz nieba

W tym roku bardzo modne są dywany w kolorach ziemi, które to są uzyskiwane dzięki użyciu w procesie produkcji organicznych oraz lub mineralnych barwników. Modele o takich barwach tworzą w każdym gustownie urządzonym salonie niesamowitą oazę spokoju oraz komfortu.

Wśród wielu modnych odcieni można wymienić beże, brązy oraz poszczególne odcienie pomarańczy. Hitem w tym sezonie są także dywany z elementami żółci, musztardy oraz ochry. Wielu producenci oferuje także bardzo ciekawe dywany w kolorze delikatnego różu. Ponadto na rynku dostępne są dywany w różnorodnych odcieniach zieleni oraz koloru niebieskiego.

Dużym zainteresowaniem pośród klientów cieszą się modele o barwie zabrudzonego błękitu oraz poszczególne odcienie granatu. Wybór jest ogromny, zatem każdy właściciel mieszkania może zakupić dywan idealny dla swego salonu.

Redakcja zmarszczkowo.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Czy bratki są wieloletnie

Jesteś zainteresowany reklamą?