Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Niezwykła medycyna estetyczna

24 lutego 2021 medycyna estetyczna

Obecna, mocno rozwinięta medycyna estetyczna zna remedium na praktycznie wszystkie problemy w zakresie urody. Na pewno nie będzie przesadą stwierdzenie, że dzięki niej każdy może wyglądać pięknie!

 Przede wszystkim odmładzanie

Zdecydowanie tym, co najbardziej interesuje większość odbiorców tego rodzaju usług, jest zatrzymanie młodego wyglądu skóry i usuwanie oznak jej starzenia się. Choć zmiany takie jak utrata jędrności i zmarszczki są naturalne, obecnie wiele osób nie zamierza ich akceptować – i słusznie, skoro tak łatwo można się ich pozbyć. Klinika medycyny estetycznej, którą polecamy czyli https://www.proageesthetic.pl/pl/ nie oferuje jednak tylko zabiegów niwelujących skutki starzenia. Edukuje ona swoich klientów, że warto im zapobiegać, dlatego ma specjalne zabiegi kierowane do osób młodych, 20-30-letnich, które cieszą się nienagannym stanem skóry i chcą go zatrzymać na jak najdłużej. Pomaga w tym między innymi osocze bogatopłytkowe czy mezoterapia igłowa. Osobom o widocznych zmianach starzeniowych można zaś zaproponować między innymi nowoczesne postaci liftingu (mające niewiele wspólnego z inwazyjnym, mechanicznym likwidowaniem zmarszczek) czy zabiegi laserowe. Pozwalają one nie tylko odzyskać młody wygląd, ale też cieszyć się estetyczną i naturalną prezencją.

Sposoby na inne defekty

Dobra klinika medycyny estetycznej musi jednak odpowiadać na znacznie więcej potrzeb swych klientów niż tylko odmładzanie. Szpecące są też inne defekty, takie jak przebarwienia skóry, trądzik i inne niedoskonałości (coraz częściej trapiące nie tylko nastolatków, ale też osoby dorosłe) czy utrata jędrności skóry i poszczególnych partii ciała oraz twarzy. Mało jędrne na skutek wieku usta można świetnie wymodelować (i przy okazji nawilżyć), wstrzykując w nie kwas hialuronowy. Kiedy zaś problemem jest zwiotczała skóra, na przykład po odchudzaniu, można zdecydować się na zabiegi z wykorzystaniem podczerwieni.

Nadmierna potliwość

Najlepsze kliniki medycyny estetycznej mają też w swej ofercie zabiegi przeciwdziałające nadmiernej potliwości. Ten, kto nie miał tego problemu, nie zrozumie, jak bardzo krępujące i uciążliwe jest to zjawisko. Ostrzykiwanie pach toksyną botulinową (tą samą, której używa się do usuwania zmarszczek mimicznych) pozwala zmniejszyć reaktywność gruczołów potowych i zapomnieć o mokrych pachach, plamach na ubraniach i przykrym zapachu.

Redakcja zmarszczkowo.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

jakie wybrać serum
kosmetyki przyspieszające opalanie
badanie genetyczne skóry

Jesteś zainteresowany reklamą?

badanie genetyczne skóry