Mimika twarzy towarzyszy nam od pierwszego dnia życia. Za pomocą mięśni twarzy stroimy miny, pokazujemy co nam pasuje, a co nie. Uśmiechamy się, smucimy. I tym samym prowadzimy do powstawania zmarszczek mimicznych. Czyli lepiej się nie uśmiechać? Nie! To najgorsze rozwiązanie. Lepiej od samego początku myśleć o odpowiedniej pielęgnacji skóry, by nieco spowolnić proces starzenia się skóry i powstawania zmarszczek mimicznych. Dbając o delikatną skórę twarzy, nawadniając organizm, wykonując odpowiednie ćwiczenia, zmarszczki mimiczne nie będą nam straszne! A do tego polecamy kremy na zmarszczki mimiczne, będące wsparciem dla naszych działań.

Poznaj nasze produkty

Kremy na zmarszczki mimiczne

Dzięki rozwojowi nauki, badań skóry i czynników wpływających na jej funkcjonowanie, mamy coraz więcej możliwości uniknięcia bruzd od zmarszczek mimicznych. Dopasowane kremy na zmarszczki mimiczne nawilżają i regenerują skórę w obszarach narażonych na najszybsze uleganie procesom starzenia się. Uzupełniają niedobory witamin (najczęściej zawierają witaminę E, C i K), a także regenerują naskórek, rozświetlają cerę, by każdego dnia Twoja twarz wyglądała promiennie.

Od kiedy stosować kremy na zmarszczki mimiczne?

Im wcześniej zaczniemy, tym lepiej, chociaż nie warto sięgać po specjalne formuły kremów przeciwzmarszczkowych przed zakończeniem procesu dojrzewania. Mogą one zaburzyć naturalne funkcjonowanie skóry i spowodować, że nasze procesy regeneracji będą zbyt dobrze wspierane, a skóra po prostu rozleniwi się i nie będzie tak chętna do wewnętrznej odbudowy bez wspomagaczy. Po 25 roku życia warto sięgnąć po pierwsze preparaty zawierające skoncentrowane formuły przeciwzmarszczkowe. Dzięki nim unikniemy nadmiernego i zbyt szybkiego powstawania pierwszych zmarszczek mimicznych.

Jakie to są preparaty? Gdzie je znaleźć?

Sprawdź!